HTTK 2014

Enkel senioren A-Klasse
1e plaats Jesse Coljee
2e plaats Joseph van Sommeren
3e plaats Jan Gerritsjans
4e plaats Koen van Es
5e plaats Marcel Nieuwendijk
6e plaats Henri Salomons
7e plaats Luuk van Amstel
8e plaats Vincent Karthaus
9e plaats Gerard Aanstoot
10e plaats Tim Gerritsjans
11e plaats Piet Koster
12e plaats Rogier Kouwenhoven
13e plaats Ronald Wanink
14e plaats Rik van Es
15e plaats Aart- Jan Gillissen
16e plaats Nick Lorist
17e plaats Gerard van Dam
18e plaats Johan Lankamp
19e plaats Timo Bonnet
Enkel senioren B-Klasse
1e plaats Mark Staffhorst
2e plaats Henk van de Coterlet
3e plaats Benjamin Engels
4e plaats Pieter Snoek
5e plaats Albert Pieters
6e plaats Ramon Dunk
7e plaats Rein Muchall
8e plaats Ron van de Grootevheen
9e plaats Joop van Doornik
10e plaats Henk van Reenen
11e plaats Eric Capello
12e plaats Ries van de Grift
13e plaats Han Kohlmann
14e plaats Andéla de Wilde
15e plaats Bart Spanjersberg
16e plaats Ferdinand van Leersum
17e plaats Alexandre Ventura
Dubbel senioren
1e plaats Jesse Coljee & Joseph van Sommeren
2e plaats Koen van Es & Bart Spanjersberg
3e plaats Rogier Kouwenhoven & André Boele
4e plaats Mark Staffhorst & Ron van de Grootevheen
5e plaats Marcel Nieuwendijk & Henk van Reenen
6e plaats Gerard Aanstoot & Piet Koster
7e plaats Thomas Vos & Rik van Es
8e plaats Ronald Wanink & Gerard van Dam
9e plaats Rudy Scholte & Louis Damen
10e plaats Luuk van Amstel & Vincent Karthaus
11e plaats Tim Gerritsjans & Frederik Kuiper
12e plaats Joop van Doornik & Johan Lankamp
13e plaats Timo Bonnet & Henk van Reenen
14e plaats Albert Pieters & Koen Wentink
Enkel jeugd t/m 12 jaar
1e plaats Sven Bakker
2e plaats Mees Noortman
3e plaats Rogier Wesseling
4e plaats Bas van den Boom
5e plaats Vigo Brander
6e plaats Anouk van den Boom
7e plaats Olaf Kooijman
8e plaats Rog van Dijkhuizen
9e plaats Tom Eijkelboom
10e plaats Jelmar Bouman
11e plaats Michah
12e plaats Levi Greve
13e plaats Julian Berle
Enkel jeugd t/m 17 jaar
1e plaats Boas Kalf
2e plaats Niels Veldt
3e plaats Sebastiaan Jans
4e plaats Nick Lorist
5e plaats Koen Wentink
6e plaats Rik Steenwijk
7e plaats Timo Meijerink
8e plaats Yory de Ridder
Dubbel jeugd
1e plaats Boas Kalf & Sebastiaan Jans
2e plaats Niels Veldt & Nick Lorist
3e plaats Rody van Kuijl & Sven Bakker
4e plaats Olaf Kooijman & Vigo Brander